phone

(098) 811-93-39

Cart

Національний атлас України

Розміри425 x 530 x 90 cm
Мова

Папір

Крейдований

Палітурка

Шкіряна

К-ть сторінок

440

93,500.00грн

Поділитись

Опис

Національний атлас України – науково-довідкове офіційне державне видання, в якому інтегровані новітні знання та інформація про Україну, він характеризує природні умови і ресурси України, її екологічну ситуацію, населення, економіку, історію.

Атлас складається з шести блоків:

“Загальна характеристика”

«Історія»

«Природні умови та природні ресурси»

«Населення та людський розвиток»

«Економіка»

«Екологічний стан природного середовища»

Атлас налічує 875 карт різного масштабу, майже 100 сторінок тексту, графіки, фотографії.

Ідея дизайну

При створенні дизайну, ми виходили від бажання створити максимально статусний екземпляр, шляхом поєднання ексклюзивної шкіри, срібла і натуральних каменів, і завдяки величезному формату книги, стало можливо застосувати кілька технік декорування, але в той же час не перевантажити халепу. Актуальний і оригінальний презент в національно-патріотичному руслі.

Плітурка ручної роботи і подарунковий футляр-підставка виконані з комбінації натуральних шкір (шкіра «Graft», шкіра Gioia verde, шкіра «Maronne Zegna» ​​виробництва італійської шкіряної фабрики «Benericetti»). Обкладинка книги багаторівнева оформлена об’ємними візерунками ручного тиснення, інкрустована натуральними каменями агат, кількістю 8 штук, камінням циркон діамантової огранки, кількістю 8 штук, нікелевими холітненамі, кількістю 16 штук, срібними тризубами (6 штук, 23 м, 925 проба). Кришка футляра декорована натуральними каменями «Сніговий обсидіан», кількістю 8 штук. Обріз книги полірований і пофарбований вручну, колір «Silver». Палітурний тираж – 3 унікальних екземпляри. Футляр-підставка встелена парчею, також в комплекті два парчевих чохла (на книгу і футляр) та іменний сертифікат (дані надає клієнт).

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *