phone

(098) 811-93-39

Cart

Розпродаж!

Прихована історія американської освіти

Видавництво

Мова

Папір

Крейдований

Палітурка

Тверда

К-ть сторінок

448

Рік видання

200.00грн 179.00грн

Поділитись

Опис

«Прихована історія американської освіти» розповідає про систему шкільного навчання у США від самих її витоків до сьогодення. Автор Джон Тейлор Ґатто надзвичайно ґрунтовно аналізує різні періоди і філософські течії як безпосередньо в освіті, так і в американській (а почасти і світовій) історії загалом, адже всі процеси, що відбуваються у суспільстві, є тісно пов’язаними між собою. Він викриває проблеми сучасної освіти і показує, як, коли і чому саме вони виникли. Усі твердження пана Ґатто підкріплені численними фактами як з власного досвіду, так і з досвіду його учнів і колег, а також історичними прикладами.
Окремі частини різних розділів публікувалися на сторінках таких видань, як Harper’s, The Wall Street Journal, UTNE Reader, The Sun, The Whole Earth Review, YES! A Journal of Sustainable Futures, Sköle, The Journal of Family Life, Homefires, The Link, The Independent Family, The Maine Scholar, DESIGNER/builder, San Francisco Chronicle, Miami Herald, Pittsburgh Post­Gazette та інших. Деякі частини тексту були попередньо розкриті у радіопередачах Pacifica, National Public Radio і під час майже 800 публічних виступів, — здійснених протягом дванадцяти років, що передували виходу книги, — у кожному американському штаті й у восьми інших країнах.
«Прихована історія американської освіти» може бути доброю основою для тих, хто хоче збагнути, а відтак подолати вади сучасного шкільного навчання — не тільки у США, а й в Україні, адже деякі проблеми є спільними, а дещо ми запозичуємо просто тепер.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *