phone

(098) 811-93-39

Cart

Скепсис

Автор

Мова

Папір

Офсетний

Палітурка

Тверда

К-ть сторінок

272

Рік видання

180.00грн

Поділитись

Опис

ПРАВДА ніколи не була і не буде солодкою та милою серцю. Сильна людина, сильна нація мусить дивитись їй в очі, адекватно сприймаючи ВСІ недоліки громади, аби бути взмозі виправляти існуючі помилки. На першому місці має стояти ОСОБИСТІСТЬ, власний розвиток. Кожен має змінитись, розпочавши з малого- хоча б припинити харкати й матюкатись у громадських місцях та не курити в ліфтах багатоповерхівок. Припинити загиджувати навколишнє середовище, не боячись особисто вказувати хамидлу його місце і правила поведінки.
Страшна річ- ілюзія, поширилась в головах наших співвітчизників, затьмарила здоровий глузд і критичне мислення. Більшість не хоче розуміти, що лише визнавши свої слабки сторони, можливе їх виправлення.Не потрібно вдаватись у філософію й диванну лірику- треба лише відірвати сідницю від крісла та помити брудний посуд на власній кухні та власноруч винести сміття, не очікуючи допомоги зі сторони.
Всі бажають дізнатись правду – будь ласка, маєте правду! У своєму творі автор не вкриває її пафосом і високими матеріями. Лише за можливості згладжує занадто гострі для пересічного читача кути. У “СКЕПСИСІ” немає відверто-позитивних героїв, немає псевдопатріотичного піднесення. В ньому лише сувора буденність, не прикрита яскравою обгорткою.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *