phone

(098) 811-93-39

Cart

Україна – козацька держава (Ексклюзив)

Вага12.9 kg
Розміри340 x 455 x 170 cm
Розміри книги з футляром

170, 340, 455

Мова

Папір

Крейдований

Палітурка

Шкіряна

К-ть сторінок

1216

Розміри книги

290, 400, 73

124,700.00грн

Поділитись

Опис

Енциклопедичний за змістом, тричі лауреат нагороди Національного конкурсу «Краща книга України» фоліант «Україна. Козацька держава ».

Будучи найкращим історичним виданням за всю історію незалежної України, книгою, над якою шість років працювала Академія Наук України. Купуючи це видання для власної бібліотеки, або в якості статусного та актуального презенту, розрахованого на «перших осіб», Ви купуєте колекційний екземпляр, який втілює в собі нашу культурну спадщину і естетизм подарункового оформлення ручної роботи.

До видання увійшло 5175 фотографій, з них 535 фотоілюстрацій портретів гетьманів, кошових отаманів, козацької старшини і їх сімей, 167 портретів історичних осіб козацької доби, церковних і культурно-освітніх діячів, письменників і вчених, воєвод і князів, імператорів і королів, понад 100 оригінальних портретів кобзарів і лірників. Практично всі портрети сфотографовані із стародавнього першоджерела. Сфотографовані і описані 453 одиниці холодної, вогнепальної зброї і військового спорядження, до видання увійшли практично всі 42 клейноди – булави, пірнач і келепи гетьманів і козацької старшини, що зберігаються в музеях України та за кордоном. Зібрано майже вся колекція народних картин “Козак Мамай” – 105 полотен і малюнків, 41 одиниця народних музичних інструментів – кобза, бандура, торбан і ліра. Сфотографовані і описані 187 рукописів. Описано понад 380 одиниць золотарства та 50 виробів церковного шитва, з них 105 виробів – це вклади гетьманів, старшини та козаків до православних храмів і монастирів. Сфотографовано 160 православних храмів і 28 монастирів, побудованих, під час козацького правління і завдяки ктіторству гетьманів і козацької старшини. Зафотофіксірованно понад 100 козацьких могил та місць колишніх поховань.

Палітурка ручної роботи Виготовлена ​​з зелених сандалів натуральної шкіри (шкіра «Robbat Blue», шкіра «Beige» виробництва італійської фабрики «Carisma»). Обкладинка книги та футляр-оклад оздоблені об’ємнім барельєфом, Виконання в техніці «високого рельєфу», комбінацією рельєфного тиснення, з Використання золотої та Срібної фольги в 24 карата, композіцією з гальванопластики «Козак» з посрібненням; Портретна галереєю «Гетьман України» (8 барельєфів, посрібнення, позолочені, емаль, виготовлено кієвськім товариством «Купола»). Форзац книги на холсті виконан на кожаній слізурі. Унікальний футляр-оклад з функцією підставки виготовлено вручну, з тієї ж комбінаціі Шкір, что и книга, є органічнім ДОПОВНЕННЯ книги, максимально посілює враження від подарунковий комплекту. Обріз книги вручну полірованій и позолочений сусальним золотом.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *