phone

(098) 811-93-39

Cart

Україна: поезія тисячоліть. Антологія в 2 томах

Мова

Папір

Крейдований

Автор

, , , ,

К-ть сторінок

606

Розміри книги

210×297

15,000.00грн

Поділитись

Опис

Унікальне Подарункове видання, аналогів якому НЕ Було донині. Кілька тисячоліть історії України крізь призму поезії – така головна ідея Антології. У цих двох томах Вперше були Зібрані поетичні твори різних часів та народів, Які напряму чи опосередковано пов’язані з Україною і через Які можна простежити важкий шлях Нашої держави до її незалежності.
На глянцевих сторінках Антології представлені твори як народного епосу, так і відомих поетів. Книги прекрасно ілюстровані картинами, малюнками та фотографіями, Які доповнюють собою поетичні твори з відповідної історичної доби.
Книги Вийшла лімітованім накладом, мають величезне Цінність НЕ тільки з точки зору унікального Наповнення, якості друку, й розкішного оформлення. Книги Пишний оздоблені натуральною шкірою (виробництво Італія), розкішною тканини, глибоким золотим тисненням та декоративно оформленим обрізом.
«Україна: поезія тисячоліть» в двох томах стане безціннім подарунком для поціновувачів української культури та вишуканою прикрасою приватної бібліотеки.
ОФОРМЛЕННЯ
для справляння книг булу Використана найміцніша і найбільш Вишукана технологія французької складеної палітурки, виконана вручну у строгій відповідності з давніми традиціями. Саме ця трудомістка технологія на протязі століть виконується тільки вручну і дозволяє створювати Унікальні за своєю цінністю книги.
Книги оздоблені натуральною шкірою (виробництво Італія). На обкладинці Використано поєднання натуральної шкіри, яка прикрашена рельєфнім візерунком, Виконання конгревним тисненням, та розкішної тканини. Центр книги прикрашена витонченого картушем з назв Антології, обрамленим об’ємнім и золотим тисненням.
Куточки книги обтягнуті натуральною шкірою. Корінець декорованій комбінацією блинтового и золотого тиснення, об’ємнім золотим малюнком и шрифтом ручного глибокого тиснення з назв томів.
Окрема Цінність и забарвлення книги – Розкішне оформлення її обрізу майстром: полірованій вручну, тонований в жовто-гарячий, вручну прикрашені художнім розписом золотом. Для форзаців Використано дизайнерський папір. Всередині книги для зручності читання – Шовкова ляссе. Кожна книга внесок в футляр з натуральної шкіри, має сертифікат.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *